Evlenmek isteyen erkek İlanları

5 ay önce Ahmet

Hayat arkadaşı

Ahmet     41 Yaş     ELAZIĞ
5 ay önce Askin kesen

Samimiyet lazim bize ,samimi niyet...

Askin kesen     45 Yaş     İZMİR

 

%100 e arkadaşlık sitesi, tamamen ücretsiz parasız ,bedava artık aklına ne geliyorsa hiç bir ücret ödemeden hizmet veren arkadaşlık siteleri içinde en iyisi ,üye olmadan ücretsiz mesajlaşma özelliği ile ilgilendiğin arkadaş arayan bayanlar ve arkadaş arayan erkeklere mesaj gönderebilirsin. Hem de bunu gold üyeliksiz bir şekilde yapabilirsin. Sende arkadaş arıyorum diyorsan arkadaşlık sitesi olan bize arkadaş arıyorum sayfanı kolay bir şekilde oluşturabilir. Sosyalleşmenin keyfini çıkarırsın. Arkadaş ilanı verirken sana küçük bir tavsiye , telefon veya whatsapp numarası vermek yerine sosyal medya adreslerini açıklama bölümünde paylaşarak istemediğin kullanıcıların seni rahatsız etmesinin önüne geçmiş olursun.

Earkadaşlık sitesi olarak güvenilir , ciddi ve dürüst olmaya özen gösteriyoruz. Kullanıcılarımızdan da seviyeli arkadaşlık ciddi bireyler olmalarını talep ediyoruz. Her hangi bir ücret ödemeden sınırsız hizmet sunuyoruz. Gerçek arkadaşlık sitesi arıyorsan tamami ile doğru yerdesin neden dersen hiç bir şekilde sahte profil oluşturmaya ve bot kişiler kullanmaya tenezzül etmedik. Her hangi parasal bir kaygımız olmadığı için %100 tamamen ücretsiz diyebiliyoruz. Gold üyelik modelini de desteklemiyoruz. Arkadaş arayan bayanlar , arkadaş arıyorum diyen erkekler sınırsızca gerçek bir arkadaşlık uygulaması arıyorlar ise earkadasliksitesi.com tam sizin aradığınız şey.

arkadaş arıyorum diyenler başta istanbul ,izmir,bursa ,ankara olmak üzere türkiye de bir çok ilden insan barındırır. Vitrin ilanlar kısmında seviyeli ,elit ve güvenilir kişilerin ilanları site politikası olarak yayınlanacaktır. Vitrin ilan kısmındanda arkadaş arayanlardan her hangi bir ücret alınmayacaktır. Ekşi sözlük de arkadaşlık sitesi olarak bu sayfa için yazılanlara bakabilirsiniz.